Hodnocení firmy PPL CZ

*
*
*
*
*
209 hodnocení
JS
21.10.2016
*
*
*
*
*

Zvolil jsem (naposledy) přepravu společností PPL - u konkurenčních kurýrních služeb jsem zvyklý na to, že mě v den dodávky řidič kontaktuje a domluvíme se, v kolik přijede, případně kde si ho můžu odchytit. U PPL nikoli - den předem sice přijde odkaz na sledování zásilky, kde je předpokládaný harmonogram rozvozů pro danou oblast, bohužel je totálně mimo... Nu což, po půl dni home office, když se ze strany přepravce absolutně nic neděje, volám na centrálu. Dozvěděl jsem se, že v ceně přepravy není sms upozornění (což v době automatizace, kdy to za člověka dělá stroj ve chvíli, kdy zásilku převezme a zaznamená řidič, je dost s podivem). Proč tedy nemám jasně na výběr ze dvou cenových nabídek s popisem služby??? Dalším bodem hovoru bylo téma mého nezastižení v bydlišti - prý se nemám bát, rozvoz v sobotu či pondělí to jistí. Nedá mi to a ujišťuji se, že mi balík přivezou v sobotu - "Jo tak koukám, vy tady v ceně nemáte sobotní rozvoz. Takže až v pondělí." Super, málem bych se nechal uchlácholit a položil telefon. To, že musím do práce i v pondělí je asi všem jedno, takže co když mě rozvoz nechytne ani v pondělí. "Není problém, v depu v Říčanech si to pak můžete vyzvednout." Takže platím za kurýra, abych jezdil do Říčan, které jsou pro mě hodně z ruky. Mno, dopadlo to tak, že jsem si vydupal číslo na řidiče. Tomu jsem zavolal, on se ve vší slušnosti omluvil, že má adresa je na konci rozvozu a že by přijel až za 3 hodiny. Domluvili jsme se, odchytl jsem PPL dodávku několik stanic tramvají. Dvě hvězdy dávám za ochotu řidiče, ti za nic nemohou a plně to chápu. Ale nastavená firemní politika PPL směrem k zákazníkům je hnus, velebnosti. Takto si skutečně službu s příplatkem nepředstavuji. Kdybych si za menší cenu zvolil (čert vem tu dvacku nebo kolik) Českou poštu, trvalo by to sice o den dva déle, ale vím, že si balík vyzvednu na poště pár minut chůze od domu po práci a nemusím přeorganizovat celý pracovní den.

Užitečné? ano0 ne1
Nahlásit zneužití
Petra Zábranská Fonková
19.10.2016
*
*
*
*
*

Dobrý den jak tak čtu tak je od vaší firmy asi normální kašlat na zákazníky už po druhé mám s vaší společností blbé zkušenosti a začínáte mě utvrzovat v tom že stojíte za h....! Poprvé jste mi balík na který jsem čekala asi 10 dní poslali zpět že jsem nebyla zastižena ale že by mě někdo kontaktoval sms nebo na email to ne. Tak to bylo asi tím že vaši lidi nestíhají a tak to svedeme na zákazníka že. A dnes je to už týden co čekáme na balík . Dcera má v sobotu narozeninovou oslavu a bohužel asi bude mít dort bez marcipánu jelikož jste opět neschopní doručit balík který je už zaplacen a když vám člověk zavolá tak tam sedí velice ochotná operátorka která vás div neseřve že jí otravujete . Peníze jste už dostali tak proč se honit že ...

Užitečné? ano2 ne0
Nahlásit zneužití
samis
18.10.2016
*
*
*
*
*

Ani se nedivím uvedeným komentářům. Bohužel mám také špatnou zkušenost a to přímo řidič Dominik Dostál, vůbec nezaslal sms o doručení balíku, balík se ani nepokusil doručit, neobtěžoval se volat na číslo, i kdyby se nedozvonil na zvonek (čekala jsem celý den) a rovnou dovezl balík na novou službu PPL ParcelShop. Balík ke mě cestuje již 5 den a stále jej nemám a musím konstatovat, že těch cca 140,- co jsem za službu zaplatila bylo asi málo, protože kilometry co balík absolvuje by byly na zápis do guinesovky. NEDOPORUČUJI, i když vyberte si lepší, ono není moc z čeho vybírat.

Užitečné? ano2 ne0
Nahlásit zneužití
info
13.10.2016
*
*
*
*
*

Jedna hvězda je moc. Jelikož obchoduji v prodeji DVD a mý dodavatelé mají smlouvu s PPL, tak musím konstatovat, že ještě nedodali jedinou zásilku, aby v ní nebylo rozbité alespoň jedno DVD. Na balíku mají nálepky KŘEHKÉ a stejně jim to na depu padá z pásu na zem. Této firmě přeji brzký konec. To nemluvím o řidičích totálních amatérech!!!

Užitečné? ano2 ne0
Nahlásit zneužití
Veronika
13.10.2016
*
*
*
*
*

Včera mi měl být doručován balík mezi 14 a 16 hodinou. Na adrese jsem byla od 10 do 17:30. Večer mi přišla zpráva, že pokus o doručení byl neúspěšný. K žádnému pokusu o doručení nedošlo! Dnes se řidiči vůbec nemůžu dovolat, buď nezvedá telefon nebo má obsazeno. Na centrále mi automat řekl, že se řeší telefonáty těch, kteří se dovolali přede mnou, omluvil se mi za potíže a telefonát byl ukončen. A protože celý tento příběh, kdy velmi potřebuji obsah balíčku, opakuje ve stejném scénáři už podruhé během jednoho měsíce, ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI SLUŽBY PPL!

Užitečné? ano1 ne0
Nahlásit zneužití
teo
12.10.2016
*
*
*
*
*

uz tyden mi dorucuji pulkilovy balicek.

Užitečné? ano1 ne0
Nahlásit zneužití
Boris V
10.10.2016
*
*
*
*
*

Prečo nie je možné tejto firme dať mínusové hviezdičky ? Ako je prosím pekne možné, že táto firma funguje? Neviem ako môže Vaša firma fungovať, žiaden kontakt od vodiča, ktorý mi mal zásielku doručiť, milá pani v telefóne zo zákaznickej linky mi oznámila, že ju má p.vodič v aute, v emaily správa o doruční medzi 10-12 hodinou, je 17:55 a balík asi zmizol do inej dimenzie. A ako vidím niesom sám nespokojný s Vaším servisom. Nechcem tu nikoho urážať ani zhadzovať ale pre mňa je prepravná spoločnosť o rýchlosti, presnosti a dodržaní slov,kt. sľúbia zákazníkom, Vaša firma by si mala zmazať slovíčko Professional zo svojho názvu... Spoločnosť Grizly.cz vďaka Vám stratila zákazníka, samozrejme že aj Vy... To si ako vážne robíte srandu ?!! Nahlásiť mi dodanie zásielky na piatok a potom v sobotu počas dňa keď už na Vás vôbec nemám čas a ani to v sobotu nechcem mi zavolate že pre mňa máte balík? To si ako myslíte že človek sedi celé dni doma a očakáva kedy sa Vám uráči prísť? A klinec do rakvy email v podobe správy, citujem "dnes jsme se Vám již podruhé pokusili doručit Vaši zásilku." a čo takto ju doručiť v deň a čas ktorý ste mi napísali fo mailu predtým?Otrasné služby, som zvedavy na pondelok aké magické formulky si vymyslíte tento krát,poslali sme Vám telegram?Holub letí so spravou k Vám? Síce ma mrzí tal slečna ktorá ma kontaktovala lebo by si tú nepríjemnosť musela zažiť ona ... jednym slovom nemali by ste proste ako firma fungovať Tak ako som povedal tak aj bolo ... dostal som číslo na šoféra, ktorý ma "vraj" moju zásielku v aute, pán šofer mi dvihol s odpoveďou, že on ráno na dotyčnej adrese bol a nikto nedvíhal, zaujímave, že telefónne číslo som poskytol a neprišla mi ani sms ani žiaden hovor, a najviac pobavujúce bolo keď som sa opýtal ako to že mi nikto nezvonil, pán šofér podotkol,že vraj áno, najlepšie na tom je,že zvonček nemám, čiže klamete celá firma od spodku až navrch. Presne pre toto som dával na seba osobný kontakt, nech sa mi ozvete kedy bude zásielka u mňa.

Užitečné? ano1 ne0
Nahlásit zneužití
Karel M.
7.10.2016
*
*
*
*
*

Na jednu stranu chvalim, ze firma PPL zamestnava nesvepravne obcany, kteri nejsou schopni dorucit balik, kdyz na nim je email, jmeno, prijmeni, adresa, cislo popisneho a mesto, nicmene PPL nikdy vice a NEDOPORUCUJI. Balik jde pres celou Evropu 2 dny a zasekne se dalsi 2 dny na poslednim clanku v dorucovacim depu z duvodu chybejiciho tel. cisla. Nikdo Vas predem neinformuje, ze je potreba uvadet na balik i tel. cislo, ze jmeno, adresa, cp, mesto neni dostacujici a takove baliky nedorucuji.. Divim se, ze nepotrebuji jeste k dorucovani znat cislo bot, aby trefili.

Užitečné? ano2 ne0
Nahlásit zneužití
Bahna pavol
7.10.2016
*
*
*
*
*

PPL??? NIKDY VÍCE !!!

Užitečné? ano3 ne1
Nahlásit zneužití
un.dos.tres
7.10.2016
*
*
*
*
*

Naprosta tragedie. Firma PPL nema nejmensi zajem na dorucovani zasilek. Ani jedna ze 2 poslednich zasilek co mi "dorucovala" PPL nedorazila. S kuryrem neni domluva a operatori linkyproblem neresi. Nechapu proc tahle tragedie jeste funguje a prodluzuje dal svou agonii.

Užitečné? ano2 ne0
Nahlásit zneužití
Přidat hodnocení
  • K Borovému 99
  • Říčany - Jažlovice
  • 251 01
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 10:0020:00
  • Út 10:0020:00
  • St 10:0020:00
  • Čt 10:0020:00
  • 10:0020:00
  • Máme právě otevřeno